Fork me on GitHub Fork me on GitHub
Odp: Rubryka "zainteresowania" [Inne pro

Bottom   Previous Topic   Next Topic  Register To Post

Rubryka "zainteresowania"
Xoopser

1
User information
Mam taki problem. Jakiś czas temu zauważyłam, /być może po uprgadowaniu portalu, ale nie jestem pewna/ że w profilach userów zarejestrowanych na moim portalu www.szarady.aplus.pl , w rubryce "zainteresowania" , skrypt wszystkim wpisuje mój nick "luxer". Trochę niezręczna sytuacja , dlatego bardzo proszę o pomoc i wskazówki jak naprawić ten błąd.

luxer

Posted on: 2010/5/8 22:14
Print Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Report Top

Odp: Rubryka "zainteresowania"
Webmaster

1
User information
Może to taka akcja typu flash mob Twoich użytkowników ?

Spośród losowo wybranych 10 użytkowników nikt nie miał w rubryce zainteresowania wartości "luxer". Naprawiłaś to?

Posted on: 2010/5/9 11:11

Xoopser

1
User information
ważne : wpis do rubryki "luxer" pojawia się przy edycji profilu. Nawet ręczne usunięcie nie likwiduje go - napis pojawia się ponownie.

Przykładowy zrzut

TU

i co dziwne, napis ten /w przypadku edycji profilu przez usera/ nie w każdym przypadku jest widoczny.

Macie jakiś pomysł, sugestie jak to naprawić.

L.

Posted on: 2010/5/9 11:12
Print Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Report Top

Xoopser

1
User information
Quote:

kurak_bu napisał(a)):
Może to taka akcja typu flash mob Twoich użytkowników ?

Spośród losowo wybranych 10 użytkowników nikt nie miał w rubryce zainteresowania wartości "luxer". Naprawiłaś to?

Nie naprawiłam, bo nie wiem jak. Ten flash mob to niby taka teoria spiskowa? Nie, na pewno nie. Myślałam, że to jakiś skrypt nawalił, bo ja jako admin widzę w każdym profilu taki wpis, nawet w takich, w których ludzie logowali się dawno temu. Nie mam zielonego pojęcia, dlaczego jedni widzą a inni nie. Być może tajemnica tkwi w przeglądarce. A ja mam problem, który chciałbym rozwiązać.

pozdr

luxer

Posted on: 2010/5/9 11:27

Xoopser

2
User information
1. Sprawdź czy wpis pobierany jest z bazy danych czy tylko wyświetlany .. większość przeglądarek oferuje automatyczne uzupełnianie formularzy i może źle interpretuje opis pola - do sprawdzenia użyj innej przeglądarki

2. Jeżeli wpis pochodzi z bazy to może być ciekawe - trzeba by porównać Twoje tabele z czystą ( inną poprawną instalacją ) - u mnie nie ma tego efektu na Xoops 2.4.4

Podawaj zawsze wersje Xoops : aktualna i przed upgradem, wersje MySql i PHP - będzie więcej danych.

Posted on: 2010/5/10 17:54

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.
You cannot use topic type.
You cannot use HTML syntax.
You cannot use signature.