Fork me on GitHub Fork me on GitHub
A może Twój darmowy serwer potrafi coś więcej?

Bottom   Previous Topic   Next Topic  Register To Post

A może Twój darmowy serwer potrafi coś więcej?
Rozkręcam się

2
User information
Xoops'a trzeba na czymś postawić? gdzieś zainstalować, aby cieszył funkcjami, modułami, działaniem, prędkością i niezawodnością. Nadal poszukuję miejsca w Internecie gdzie Xoops miałby się dobrze i działał jak należy ? bezobsługowo.
Długo mi działało na niemieckim ohost.de. Nie było tu źle ? było i jest wszystko co trzeba by Xoops działał ? jednak niemieckie środowisko zaczęło się psuć i być dla Xoops?a niezdrowe. Na przełomie lat objawiało się to w różny sposób. Często jakieś funkcje przestawały chodzić i denerwowało to bardzo, jednak był ktoś kto podejmował wyzwanie i zawsze dał radę to poprawić w Xoops?ie ? dopasować do serwera tak aby działało wszystko poprawnie. Dotyczyło to baz danych i samego kodu php ale różnie i za każdym razem coś innego trzeba było poprawiać. Nie zawsze nowa wersja Xoops?a dawała radę. Czasem bywało tak że trzeba było wrócić się o kilka wersji w tył aby Xoops znowu działał na ohoscie. Teraz pozostawiony sam sobie zacząłem poszukiwać kolejnego serwera gdzie można byłoby zrobić kontynuację mojej fotostronki.
Znalazłem coś takiego:
Darmowy hosting nowej generacji
Zapomnij o stereotypach na temat darmowego hostingu. Hostinger jest inny. Oferujemy stabilną i bogatą w funkcje usługę z fantastycznym supportem! Dzięki korzystaniu z technologii przetwarzania w chmurze, uptime naszych usług wynosi 99.9%.
http : // www . hostinger.pl / - nie wiem czy link się wyświetli więc podokładałem spacje.
Oczywiście resztę zalet tego serwera znajdziecie w opisie na stronie głównej? wiadomo - od razu zacząłem instalować tam Xoops?a. Nie jestem w stanie powiedzieć ile razy tam Xoopsa instalowałem ale mam do Was prośbę koleżanki i koledzy z tego Forum.
W ramach swoich luzów zainstalujcie tam Xoops?a a swoje spostrzeżenia napiszcie tutaj bo chciałbym się dowiedzieć co ja robię nie tak że jest jak jest?
Jeśli to czytasz to znaczy że Xoops?a znasz i jesteś tu dla niego albo przez niego więc może skusisz się by zainstalować najnowszą polską wersję Xoops?a na tym serwerze i moduł extgallery w wersji 2013-08-12: Version 1.12 Beta 1.
A jeśli znasz serwer gdzie Xoops ma się dobrze i działa wszystko bez stałego zaglądania do kodu php to daj tu namiary a będę Ci wdzięczny bardzo!
Pozdrawiam i czekam na jakieś wieści.

Posted on: 2013/11/2 20:10
Print Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Report Top

Re: A może Twój darmowy serwer potrafi coś więcej?
Webmaster

1
User information
Resized Image

Najlepszego hosta jakiego znalazłem to Arvixe - mam większość moich klientów tam, i wszyscy są bardzo zadowoleni.

Nasza centralna strona www.xoops.org jest także na Arvixe!

Te normalne strony na Arvixe to kosztują tylko $3.20/miesiąc, czyli cenie jednego piwa, tak więc jest to jest to naprawdę tanie.

Ale jeżeli znalazłeś coś za darmo, i jesteś zadowolony, to mogę tylko pogratulować.

Posted on: 2013/11/10 18:42

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.
You cannot use topic type.
You cannot use HTML syntax.