Fork me on GitHub Fork me on GitHub
Re: Xoops nie loguje mnie ponownie.Pomocy [System]

Bottom   Previous Topic   Next Topic  Register To Post

Xoops nie loguje mnie ponownie.Pomocy
Początkujący

1
User information
Witam serdecznie, czy ktosmoze mi pomóc? W xoopsie chodzi nasza baza psów, owczarków belgijskich. Jestem obecnie administratorem tej bazy. Po przeniesieniu na inny serwer, w pierwszym momencie byłam zalogowana. Po pewnym czasie program wylogował mnie. Zalogowałam się ponownie, jednak strona user.php jest biała, nic na niej nie ma. CO JEST NIE TAK????

Pozd, pasterka

Posted on: 2014/2/18 9:42
Print Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Report Top

Re: Xoops nie loguje mnie ponownie.Pomocy
Xoopser

2
User information
Na nowym serwerze masz nowszą wersję PHP. Jak dobrze pamiętam na 5.2 będzie jeszcze działało, na nowszych PHP też się da przywrócić działanie, ale muszę sobie przypomnieć co trzeba poprawić.
Większość providerów umożliwia wybór ( i zmianę wersji PHP ) więc tym sposobem najprościej rozwiążesz problem.

Posted on: 2014/2/18 10:58
Print Twitter Facebook Google Plus Linkedin Del.icio.us Digg Reddit Mr. Wong Report Top

Początkujący

1
User information
Dziękuję za podpowiedź. Na moim serwerze mam wersję 5.2 php i tak chodziło, ale mam możliwość zmiany na wyższą wersję i zmieniłam na 5.4. I wiesz co ZALOGOWAŁO MNIE!!!!!!!!

Posted on: 2014/2/18 12:47

Xoopser

2
User information
Jak masz XOOPS 2.5.6 to wymaga minimum PHP 5.3.7.

Posted on: 2014/2/18 12:50

Początkujący

1
User information
No własnie, zapomniałam o tym zupełnie i nie zmieniłam wersji php. Ale teraz nie mam problemu. Dziękuję jeszcze raz.

I jeszcze jedno, ściagnęłam poprawkę do wersji 2.5.6 do zabezpieczeń. Nazywa się to:xoops_2.5.6_SecurityPatch_htdocs. Tylko że nie wiem, gdzie mam te pliki z folderu htdocs przegrać? Do głównego katalogu?

Posted on: 2014/2/18 13:56

Xoopser

2
User information
Tak, do głównego katalogu, razem z folderami class i include.

Posted on: 2014/2/18 14:30

Początkujący

1
User information
Quote:

jagi wrote:
Tak, do głównego katalogu, razem z folderami class i include.

Nie żartuję, co ja bym bez Ciebie zrobiła? Po prostu nie mam słów. Przy przenosinach naszej bazy napotkałam tyle problemów, nie ze względu na program, ale ze względu na dane jakie otrzymałam, że ręce mi juz opadły. A ta baza to kilkanaście lat pracy wielu ludzi w Polsce i na świecie. Także, jestem Ci dozgonnie wdzięczna za pomoc.

Posted on: 2014/2/18 14:42

Webmaster

1
User information
Cieszy mnie ze powoli wszystko tam zaczyna pracowac!

I cieszy mnie że Jagi tak szybko pomógł!

Jak zakończymy wszystkie testy, to zmienimy jeszcze nazwy tabelek, aby można było to łatwo uaktualnić w przyszłości z nowymi wersjami.

W lecie albo przed końcem roku powinniśmy mieć nową wersję Pedigree, która będzie lepiej zintegrowana z XOOPS, i będzie miała kilka nowych rzeczy, jak zdjęcia dla właścicieli psów, video psów, etc.

Posted on: 2014/2/25 21:42

You can view topic.
You cannot start a new topic.
You cannot reply to posts.
You cannot edit your posts.
You cannot delete your posts.
You cannot add new polls.
You cannot vote in polls.
You cannot attach files to posts.
You cannot post without approval.
You cannot use topic type.
You cannot use HTML syntax.